Doradca zawodowy

Nowości wydawnicze dla EKA.07

Nowości wydawnicze dla EKA.07

by Beata Sierzan -
Number of replies: 0

 NOWOŚĆ!

3 stycznia 2023 r. wprowadzamy do sprzedaży dwie nowe książki, których autorką jest Karolina Tomaszewska - specjalistka ds. rachunkowości i nauczycielka przedmiotów zawodowych w zawodach technik rachunkowości, technik ekonomista, technik handlowiec oraz technik administracji.

Dla uczniów zdobywających zawód technika rachunkowości obie książki będą stanowić cenną pomoc w przygotowaniach do egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.07.

Książka Kwalifikacja EKA.07. Prowadzenie rachunkowości. Egzamin zawodowy zawiera powtórzenie najważniejszych zagadnień potrzebnych do przygotowania się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.07. oraz 400 zadań testowych i 10 zadań praktycznych. 

  

Książka Kwalifikacja EKA.07. Prowadzenie rachunkowości. Egzamin zawodowy. Odpowiedzi zawiera odpowiedzi do wszystkich zadań testowych i praktycznych.

W książkach zostały uwzględnione zmiany przepisów prawnych wprowadzone w 2022 r. Są to obecnie najbardziej aktualne książki do zawodu technik rachunkowości!

PROMOCJA:
W okresie od 3 do 10 stycznia 2023 r. obie książki można kupić w promocyjnych cenach: 21,00 zł (zbiór zadań) i 10,50 zł (odpowiedzi).

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych książek w roku szkolnym 2022/2023. 
W ofercie posiadamy książki do podstaw przedsiębiorczości oraz do kształcenia zawodowego. Na naszej stronie internetowej www.ekonomik.biz.pl znajdą Państwo informacje o wszystkich książkach. 

W przypadku pytań, na które nie znajdą Państwo odpowiedzi na stronie internetowej, prosimy o kontakt pod nr tel. 22 840-19-25 lub na adres e-mail biuro@ekonomik.biz.pl.

WARUNKI PROMOCJI:
Promocja trwa od 3 do 10 stycznia 2023 r. i jest dostępna tylko przy zakupach w sklepie internetowym www.ekonomik.biz.pl. Obie książki objęte promocją nie podlegają stałym rabatom zależnym od liczby kupowanych książek.

LINK