Doradca zawodowy

Konferencja „Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich”

Konferencja „Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich”

by Beata Sierzan -
Number of replies: 0

LINK BEZPOŚREDNI: KONFERENCJA

Konferencja „Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich” jest wydarzeniem organizowanym przez Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich w Wielkopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Spotkanie odbędzie się 14 lipca 2022 roku o godzinie 9.30 w formie webinarium.

Zapisz się na konferencję za pomocą aplikacji EPSU Mobilne. Aplikację pobierzesz bezpłatnie w sklepie Google Play lub App Store lub, logując się na stronie internetowej WODR w Poznaniu poprzez zakładkę w menu Wydarzenia / Szkolenia WODR lub bezpośrednio przez link

Jeśli z powodów technicznych nie możesz zapisać się na konferencje za pomocą aplikacji – prześlij wiadomość na adres e-mail: wrow@wodr.poznan.pl. Temat wiadomości: Konferencja – Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich. W treści wpisz Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, powiat. W odpowiedzi otrzymasz link zapraszający na konferencję.

Pytania związane z konferencją kieruj do działu Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: wrow@wodr.poznan.pl, telefon: 61 8630418.

UWAGA: Dodatkowe zapisy na warsztaty – Kompetencje cyfrowe. Na warsztaty zarejestrujesz się wypełniając i wysyłając formularz online.

Grafika ilustracyjna. Z prawej strony jest uśmiechnięta kobieta trzymająca tablet, po lewej stronie jest napis "Przedsiębiorczość kobiet z obszarów wiejskich" oraz termin wydarzenia. Pod spodem znajdują się logotypy partnerów.