Pedagog

Powitanie Słuchaczy, Rodziców, Nauczycieli

Powitanie Słuchaczy, Rodziców, Nauczycieli

Napisane przez: Lidia Chmielewska ()
Liczba odpowiedzi: 0

Szanowni Słuchacze,  Nauczyciele, Rodzice

 w nowym roku szkolnym 2021/22 pragnę wszystkich serdecznie przywitać i poinformować że jako pedagog chciałabym podejmować działania profilaktyczo –wychowawcze zgodne  z planem pracy placówki, ale również adekwatne do Państwa  potrzeb. Zapraszam do zapoznania się z materiałami pedagoga na ePortalu  CKU. Nadal będę  zamieszczała  zagadnienia w zakresie psychoedukacji. Mam nadzieję, że okażą się przydatne. Ponadto planuję spotkania online  skierowane do Słuchaczy KKZ i LO. Myślę , że w tej formie będzie nam łatwiej się zorganizować. Tematykę jaką będę podejmowała to przede wszystkich psychoedukacja w zakresie profilaktyki problemów społecznych, ale również promocja zdrowia. Jestem otwarta na Państwa propozycje tematów, które zamieszczę na ePlatformie lub omówię na spotkaniu z Państwem. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez pocztę lub osobiście. Jestem dostępna na terenie placówki  dwa dni w tygodniu – terminy podane poniżej i w zakładce ” pedagog” na stronie CKU. Zachęcam do konsultacji indywidualnych w formie dostosowanej do Państwa możliwości. ( spotkania na terenie placówki lub online).

Na rok szkolny 2021/22 życzę owocnej , satysfakcjonującej pracy i sukcesów edukacyjnych, które z pewnością przyczynią się do podniesienia jakości Państwa życia.

 Z wyrazami szacunku Lidia Chmielewska

 

Kontakt: l.chmielewska@cku-wyszkow.edu.pl

nr tel. 697 426 200

Dyżury: poniedziałek: 13.30- 15.00

              środa:            13.00- 15.00

Spotkania online – termin i temat spotkania znajda Państwo w  na poczcie – będę informowała na bieżąco i kilkudniowym wyprzedzeniem